Belépés
Neved:
Jelszavad:
Megjegyez:
Ip cím ellenőrzés:
Belépés facebookal :

Fórum ==> Az oldal ==> Mi az ami kellene még szerinted az oldalra ?

Kislevel 2014-04-10 22:14:38
hozzaszolo_kepe
Csoportja: A Bajszos Rádió vezetője

Köszönöm a segitséget! Én részemről tiltottam de csak olvasom a neki irt válaszokat és az alapján sejtem hogy mit irogat.Nemis magam miatt irtam. Csak jó lenne ha aki ide jön ,ne a másik ronda beszédét olvassa hanem hogy jólérezze magát!Köszi.

Offline Profile picture Privat uzenet kuldese

Kislevel 2014-04-10 20:54:21
hozzaszolo_kepe
Csoportja: jó csoportra vágyó

Igazad van Bajszos! A viselkedése bizony néha irritáló, de kéne a tiltás gombot használni vele szemben. Jelenlegi irásod alapján kitiltottam, mert más is jelezte a tegnap esti esetet.

Kislevel 2014-04-09 22:18:42
hozzaszolo_kepe

Szia! Nekem azokkal a felhasználókkal van gondom ,akik csak kötözködni járnak ide és a trágár beszédjükkel hivják fel magukra a figyelmet.Jó lenne ha kilehetne szelektálni őket,hogy a többiek nyugodtan jólérezhessék magukat! Pl. Orion.  Már többször láttam olvastam hogy hogyan beszél azokkal akik csak hozzászólnak! Nem közösségbe való az ilyen "  ember". Szándékosan irtam kisbetüvel, mert az én szemembe az ilyen nem ember!!Üdv.

Kislevel 2014-03-26 16:33:09
hozzaszolo_kepe

Szia! Nekem is a névsorral llenne kérésem. Sokszor észrevettem hogy változik,lehetne ABC sorba rendezni?Köszii.Köszönjük a sok munkát! Egyre jobb és tetszetősebb a cset, gratulálok. További jó munkát,az egész stábnak!

Kislevel 2014-03-18 22:15:36
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Adminisztrátor

Szia lamaxom,

Az üzenetek és a kamerakép késéséből arra lehet következtetni, hogy a hálózatod lassú volt, főleg hogy csak a "ma estét" érintette, ezen a részén nem lett változtatva a chatnek, szóval az üzenetek ugyanúgy vannak kezelve mint korábban. Nem lehet hogy esetleg skypeoztál a chat mellett ? Vagy valamilyen olyan alkalmazást használt valaki nálatok, ami a sávszélességet jelentősen csökkenti ? Megkérdezem a többi chatelőt is hogy tapasztaltak-e ehhez hasonló jelenséget, de én szerintem , szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a hálózati sávszélességed volt kevés.

Esetleg megtudnád mérni nekem a következő oldalon a feltöltés/letöltés sebességét ?

http://www.speedtest.net/ 

Itt a feltöltésnek és letöltésnek legalább el kellene érnie a 2 Mbps-t.

Kislevel 2014-03-18 21:43:00
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Kezdő

szia Attila... nagyon pocsék a chet ma este késik az irás és a camera képse jó lassú minden-.... és még azt szeretném hogy a privivel lehet -e vmit tenni hogy egybe legyen a szobával mint eddig..köszi szép estét

Kislevel 2014-03-08 22:15:58
hozzaszolo_kepe
Csoportja: kezdő

Köszi onthefloor, hogy ilyen gyorsan megcsináltad. :)

Kislevel 2014-03-08 19:08:04
hozzaszolo_kepe

Szia onthefloor!

Amikor nem a névsorból kattintok a névre hanem a falról, akkor ott, ahol írom a szöveget a csíknál feljön az ablak, hogy barátnak, tiltás stb. Az úgy szerintem nem jó, mert véletlenül lehet tiltani is meg barátkozni is. :) Én általában a falról kattintok a névre és ez így kicsit zavaró és lehet, hogy felesleges is oda mert a névsorban is ott van ugyanez.

Üdv: Nóri

Kislevel 2014-03-03 23:10:33
hozzaszolo_kepe

Lamaxom : 

Kamera hangerő javítva lett + Beállítások ablakban lettek új opciók , mint idő kikapcsolása, rendszerüzenetek kikapcsolása, rendszerhangok kikapcsolása.

A ki néz engem ablakban duplázását holnap, vagy holnap után este kivizsgálom.

A privát felugró ablakban nem megoldható jelenleg. 

Nora : 

A privátos dolgot felvettem fejlesztési igények listára, majd megcsinálom még a héten.

Kislevel 2014-03-03 22:39:11
hozzaszolo_kepe

szio... nos hianyzik a szobaba ha irnak a jelzes,ha épp nem ott vok....akkor nagyon gerjed a hang ahogy hallgatom a zenét pl.bajszit... nem jó a csúszka a hang nem szűnik meg ha lehúzom,, felesleges az a hosszú hely az irott szövegre és csak enterrel lehet küldeni el a szöveget ... nem jó a privi mert nem látni a szobát a akkor,, aki néz engem 2x van a névsorba meg az ora se pontos ..és felesleges is

eddig ennyi ..köszi

Kislevel 2011-03-03 15:54:07
hozzaszolo_kepe

Szia!

Az lenne a kérdésem, hogy van e arra lehetőség, hogy a privát ablakból amikor kilép a beszélgetőpartner azt valamilyen módon kiírná,hogy észre lehessen venni, hogy már csak magammal beszélgetek? VigyorMert amikor az egész chat oldalt elhagyja azt kiírja, de ha csak a privátot azt nem lehet észrevenni és ez elég kellemetlen tud lenni amikor rájövök, hogy már a tizedik sor után azért nincs válasz mert ott sincs az illető. Nevetés

Ennyi lett volna.

További sok sikert az oldalhoz!

Kislevel 2011-03-01 16:10:59
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Tag

Szia  Attila!

Jó lenne    a fórumban , ha  egy   adott    hozzászólásra  lehetne  válaszolni.

Magyarul   volna  olyan gomb , hogy   válaszol. Mert  igy   ahozzászolás mindig  a topik  létrehozójának  szól , és  esetleg   más is  reagálna    hozzászoláshoz. Talán , így  a   felhasználók nagyobb  kedvvel fórumoznának,  mint  bármely  közösségi oldalon.

Köszönöm  , hogy  elolvastad 

gaborLll

Kislevel 2011-01-30 21:28:44
hozzaszolo_kepe

Szia!

Chat észrevételem lenne.Mivel mostanában eléggé szigorodtak a szabályok...amit a moderátorok megpróbálnak

betartatni...elég kaotikus állapot volt az Arénában ahogy elnéztem.Tíz perc leforgás alatt aki nagy betűvel írt...vagy

kicsit szabad szellemben foglamazott rálett szólva..ami természetes..szabály az szabály...de őszintén megmondom...

azt sem tudom ki a moderátor..mindenki szólt mindenkire.Javaslatom szerint ha megoldható lenne akkor a névsor

tetejére kerülhetnének a moderátorok...és esetleg színmegkülönbeztetésben is.

Üdv

Kislevel 2010-12-17 02:40:00
hozzaszolo_kepe

Kedves Sirkah!

Sajnos ez jelenleg nem kivitelezhető, rengeteg fejlesztési munkát igényelne, és nagyon bonyolult egy olyan komponens legyártása, jelenleg erre nincs kapacitás.

Amennyiben lesz bevétel az oldalból, akkor mindenképpen lesznek vásárolva új komponensek, amelyek a chatet szebbé, és jobbá  teszik.

Addig sajnos csak azt tudom javasolni, hogy tartsa FOLYAMATOSAN lenyomva az egér bal egérgombját a görgetőn, miközben görget.

Üdv

Kislevel 2010-12-05 09:07:25
hozzaszolo_kepe

Visszaolvasni az üzenetet, ha az már elhagyta a látható részt elég nehézkes, még ha egeremmel finoman mozgatom a görgető sávot akkor is nagy léptékben ugrál és fel le "pattog" az egész.

Megoldható lenne-e az, hogy a görgető sávot megmozdítva nem tolja felfelé a szöveget, hanem azok álló helyzetben maradnának és könnyebben elolvashatóvá válna a címzett üzenet...{#question.gif} Szoktam török nyelven /mégha szótárazva is/ levelezni, de így sokszor esélyem sincs még kijelölni sem az üzenetet, hogy átmásoljam a szótárba, mert ugye az érkező többi sor paszírozza felfelé... és képtelenség felfelé görgetni is, megtartani, hogy legalább el tudjam olvasni és még netán kijelölni. Tudom, menjek a fenébe, de

örülök, hogy van az oldal, visszatérő vendég vagyok én is, csak így tovább, mégha sok munka is... köszönjük nektek

/SirKhan

Kislevel 2010-11-05 08:47:35
hozzaszolo_kepe

Kedves Attila,
Köszönöm a választ.
Ismétlem, nálunk a reklámozás tilos más oldalakon, a felhasználókért pedig nem tudok felelősséget vállalni.
Az hogy megveszik-e a hetes verziot vagy sem, nem változtat semmin:)
A felhasználokat nem lehet sehová oda láncolni, maguk döntik el mit választanak, ez látszik az Infovipen és a randichaten is.
És ha nekünk félni kell az uj verzióktól és új "nagy" chatektől akkor Önöknek és a többi Chatnek szintén:)
Jobban aggodom az miatt, hogy ezt vesrsenynek veszi mindenki, holott nem az.
Ez egy nagy "tál" amiböl az én véleményem szerint jut mindenkinek elég, és az oka a korábbi levelemnek az, hogy az önök egyik felhasználója az Ön nevében bemutatkozva fenyegette meg a chat Moderátorait.
Nyomozásrol sem volt szó még hiszen a neve ott szerepel az oldalon :).
Én nem nevezném egyik chatet se nagyszabásunak az önökét sem és a miénket sem, mert mindig lesz olyan akinek az tetszik és akinek a másik.
Abban viszont egyetértek, hogy nem ez a forum a legjobb ehhez a párbeszédhez, és a  harc nem minden esetben a célravezető megoldás.

Üdv
László Kristóf
(Bender)

Kislevel 2010-11-04 22:19:21
hozzaszolo_kepe

Kedves Bender ,

Köszönöm a kedves kommentjét , megnéztem a Kamchatet , amint láttam flashcoms-ot használnak.
Mindenesetre köszönöm az őszinte levelét, bár nem tudom mire alapozni.

De azért kint hagyom, hadd olvassák többen is, nyílván az Önök szerkesztőségét minősíti.

A regisztrációs szabályzatukhoz szeretnék hozzászólni egypár szót, egy kicsit nyakatekert, ugyan megengedik a felnőtteknek szóló tartalom megosztását, habár 18 éven aluliaknak ez tilos, ugye rögtön, az fordul meg az ember fejében, hogy vajon hogyan fogják ezt adminisztrálni, de nyílván minden jog fenntartva.

Nah most köszönöm a meggyanusítását :) , és azt is hogy nyomozott utánam :)

Viszont abban tényleg igaza van hogy a kamchatjüket hirdetik állandóan, mert az adminisztrátoraim folyton panaszkodnak, egyetlen egy más oldalt sem hirdetnek, és ahogy elnéztem, valahogy nem volt sok chatelő.

De mindenesetre most Magyarországon 4 nagy cég fogja megvenni a flashcoms 7.0-ás verzióját , én azt mondom Önnek Kedves "BENDER" , hogy én most nem fogok Ön után nyomozni, nincs is kedvem, és bevallom őszintén nem is nagyon érdekel ( kisebb bajom is nagyobb ennél, mint hogy ilyenekkel foglalkozzak, de nem szeretnék erről beszélni ),  inkább azokkal a cégekkel vegye fel a versenyt akik ugyanazon chatet fogják használni majd, amit szerintem Önök is terveznek megvenni. Bár én szerintem egyértelmű, már most hogy melyik cég fog kikerülni győztesen, nevet nem szeretnék mondani, de ha leírom hogy 256 ezer taggal rendelkeznek, akkor valószínű, a nyomozáshoz, amihez már amúgyis ért, rájön arra hogy melyik oldalra gondoltam .

Köszönöm a levelét.

További sikereket kívánok Önnek és a Kamchatnek, de kérem ne spammeljék teli a chatet folyamatosan. ( 5 adminisztrátor panaszkodott nekem a mai nap )

Köszönöm a megértését.

Ui.:

Én tisztában vagyok hogy az infovip nem olyan nagyszabású, mint az Önök terméke, én csak egy testreszabható virtuális otthont szeretnék a magyar embereknek és ennyi ... semmi több...

Kislevel 2010-11-04 21:27:46
hozzaszolo_kepe

Kedves Barna Attila,

Hallom ma megtisztelt minket a kamchaten :) sajnálom hogy nem találkoztunk, azt is halottam hogy nagyon félhet valamitöl és ezért még arra is vetemedik hogy nyitott ip vel megfenyegessen minket:) nos üzenem, hogy szeretettel várunk minden ellenünk vgy a szerverünk vagy a tárhelyünk elleni akciót:).
Azzal vádolt meg minket hogy az infovipre járunk reklámozni.
Én kifejezetten tiltom minden moderátornak hogy bárhol is reklámozzanak viszont több esetben tiltottunk ki infovipes hirdetőt.
Nekünk nem lesz szükségünk chates dedós reklámozásra, ez a következő 2 hétben ha figyeli a tv-rádiót ki fog derülni.
Továbbá csak akkor akarjon bajszot összeakasztani ha  biztosan kockára meri tenni az eddig felépített kis birodalmát.
Kérem, legközelebb ne a moderátoraimat  keresse hanem engem ha szeretne valamit!
Eddig nem volt de most már van mitől félnie az infovipnek mert a Kamchat felvette a kesztyűt!

Ha tovabbi kérdése van Bendert keresheti a chaten vagy írhat az ifo@kamchat.hu-ra

Üdv

Kislevel 2010-10-31 20:31:33
hozzaszolo_kepe

Kislevel 2010-10-31 18:00:26

Szia, hát én nem vagyok dizájner sem grafikus, de majd még szétnézek az interneten, és töltök le, nem képek kellenek, hanem nyílt forráskódú movieclippek, amiket a flashbe bele tudok rakni :)

Kislevel 2010-10-31 18:00:26
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Tag

A szmájlikat fel lehetne még turbózni,legyen több mozgós)))köszike amúgy klasszKacsintás

Welcome to Infovip