Belépés
Neved:
Jelszavad:
Megjegyez:
Ip cím ellenőrzés:
Belépés facebookal :

Fórum ==> Az oldal ==> Profil Sablonok

Kislevel 2010-12-25 20:21:20
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Kezdő

Ezer puszim:))))))döntsön hanyatt:)))

Kislevel 2010-12-25 18:24:26
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Adminisztrátor

Szia,

Csak a felső menü lett átrendezve egy kicsit, a Vezérlőpultban minden funkció elérhető.

Vezérlőpult -> Profil -> Profil beállítások -> Szakértői nézet , és Profil sablon kód ( Smarty )

Ezekből törölj mindent, és akkor visszaáll az alapállapotba a profilod, és Megjelenés Beállítása menüpontban, tudod szerkeszteni.

Kislevel 2010-12-25 17:19:35
hozzaszolo_kepe

Attila...ezt én is gondoltam...hogy lehet törölni,a forráskódját...de én....hogyan szedjem elő..hisz azt html nézetben tudnám...de nincs olyan opció már,hogy profilom szerkesztése....se sablon szerkesztése...nem férek hozzá...értesz?

Ha lenne legalább olyan lehetőség annak,aki épp nem a legegyszerűbb módját választja /sablon/ az oldala szerkesztéséhez,hanem esetleg saját maga tudná szeretné testre szabni/szemnek kellemes formába/ akkor tehetnél be egy plusz háttér szerkesztési lehetőséget.Én személy szerint örülnék neki:)

Köszönöm,hogy meghallagttál:) Nem nyaggatlak tovább:) Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kislevel 2010-12-25 12:01:14
hozzaszolo_kepe

Szia,

Természetesen lehet, törölni kell a sablon kódot, és akkor visszaáll az alpértelmezett.

Csinálok egy olyan sablont, hogy alapértelmezett oldal sablon, és ha arra kattintasz, akkor mindent visszaállít az alapértelmezett értékekre, és akkor újra testre tudod szabni a megjelenést, de azon gondolkodtam, hogy az a funkció el lesz vetve, mivel az internetezők többsége, nem tudja kihasználni azt a funkciót, és nem bírnak vele szép (szemnek kellemes) profil-t csinálni.

Kislevel 2010-12-25 09:52:28
hozzaszolo_kepe

Jójó...ezt értem drága...de vagy én vagyok hőjje,vagy lehetetlen újra hátteret feltölteni sablon után...

Vagy...másik sablon,már nem  testre szabható...mivel pl...nem lehet az átláthatóságán állítani...de jobb szeretnék hátteret feltölteni...de már nincs ilyen opció....hmmmRosszall

Kislevel 2010-12-24 22:45:09
hozzaszolo_kepe

Sziasztok,

Sajnálattal kell közölnöm a hírt, hogy pár profil sablon-t töröltünk, mivel a photobucket fizetőssé tette szolgáltatásait.

http://photobucket.com/

Aki a profilján a következő képet látja,

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/23/photobucket_utptoday.jpg

az válasszon kérem másik sablont, hiába van kiírva a főoldalon, hogy ingyenes a szolgáltatásuk, úgy néz ki mégsem az.

A kép azt jelenti, hogy a rendelkezésre álló letöltési korlát meghaladta a limitet, és ha azt akarjuk, hogy újból megjelenítsék,
akkor bizony elő kell rá fizetni. Sajnos ezek myspace sablonok voltak, amik külföldi oldalakról származtak.

Arra gondoltam, mivel hogy nagybetűvel, kint van az photobucketen, hogy

Capture Forever. Share Today.

Upload, manage, and share your photos and videos for FREE!

Ingyenes kép és videómegosztás, akkor az ingyenes, de ezek szerint náluk az ingyenes szó mást jelent.

A profil sablonok, innen származtak :

http://www.pimp-my-profile.com/myspace-layouts/rating/

Gondolom az oldal készítője sem örül ennek a hírnek, de ő már törölte ezeket a sablonokat, úgy hogy valószínűleg nem lesznek kint, legközelebb alaposabban körülnézek, és csakis a google-ra támaszkodom, mert az ő szolgáltatásaik valóban ingyenesek, és teljeskörűek.

Köszönöm mindenki megértését, nemsokára lesznek új sablonok helyettük.

Arra szeretnék mndenkit megkérni, hogy aki látja a fentebbi képet a profilján, az kérem állítson be egy másik sablont helyette.

Köszönöm a megértéseteket.

[1] 
Welcome to Infovip