Belépés
Neved:
Jelszavad:
Megjegyez:
Ip cím ellenőrzés:
Belépés facebookal :

Fórum ==> Az oldal ==> Sablonokkal kapcsolatos problémák

Kislevel 2011-10-22 19:03:11
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Adminisztrátor

Szia,

Mivel a sablon felüldefiniálja az alapértelmezett sablonhoz tartozó háttérképet, így törölnöd kell a sablon kódját, hogy a profilod újra az alapértelmezett sablon kódját használja.
A sablon kódját a következőképpen törölheted: a fenti menüben a Személyes menüpontot kiválasztva megjelenik egy újabb menü, ott kiválasztod a Profilom a menüpontot majd az újabb megjelenő menüpontban a Szakértői beállítások résznél rákattintasz a Smarty menüpontra.

A bejövő oldalon törlöd az egészet, úgy hogy ne legyen benne egy darab " " space sem, majd rámész a mentésre.
Ezután majd tudni fogsz újra háttérkepet feltölteni.

Kislevel 2011-10-21 20:41:56
hozzaszolo_kepe
Csoportja: kezdő

Szia!

Beállítottam egy sablont a profilomra de szeretnék feltenni saját hátteret, viszont hiába mentem el nem történik semmi. Miért nem írja felül a sablont? Vagy ha előtte törölni kell a sablont azt hol tehetem meg?

Előre is köszi!

Offline Profile picture Privat uzenet kuldese

Kislevel 2011-04-17 16:50:19
hozzaszolo_kepe

Szia

Css-el , vagy saját smarty sablonnal felül lehet definiálni az adott háttérképet, viszont ezen módosítások elvégzése megkövetel egy alapfokú html , css ismereteket.

Üdv

Kislevel 2011-02-22 10:40:05
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Kezdő

Haliii lenne egy kérdésem, szerettem volna háttérképnek feltölteni a saját profilomhoz saját képemet, meg is csináltam de nem tudom hova mentette el a rendszer. Segitenél??? Nem találom és remélem nem valami közösbe mentette el. Köszi előre is.

Offline Profile picture Privat uzenet kuldese

Kislevel 2010-12-27 17:11:13
hozzaszolo_kepe

Nos elvileg , minden régebbi típusú sablont javítottam a mai nap, így már nem lehetnek vele problémák, akinek valami problémája akadna, az kérem jelezze.

Üdv

Kislevel 2010-12-27 02:39:53
hozzaszolo_kepe

Sziasztok,

Mivel egy kicsit változtatva lett, az oldal felépítésén, így előfordulhat, hogy a régebbi típusú/verziójú sablonok, nem jól jelennek meg, ezeket idővel javítani fogom.

Köszönöm a megértéseteket.

[1] 
Welcome to Infovip