Belépés
Neved:
Jelszavad:
Megjegyez:
Ip cím ellenőrzés:
Belépés facebookal :

Fórum ==> Az oldal ==> Sértő tartalom jelentése

Kislevel 2013-06-29 07:19:49
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Kezdő

Nem kell bevezető csak annyi az értelme: Értsd meg ! Mikor rád zuhan a Világ a csilagok kiugranak a helyükről a hold nem rád néz a múlt keserű a jelen láthatatlan a jövő kétséges annyit érzel csak ordítanod kell nagyobbat ütnél mint bármikor mégis gyenge vagy kevés vagy a világ bajaihoz a hátad a falnak támasztod az eget nézed és azt kérdezed azt kéred hangtalan: Legyen  legjobb !

Offline Profile picture Privat uzenet kuldese

Kislevel 2013-06-28 21:07:06
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Adminisztrátor

Ne veszekedjetek már, van valami értelme ? Mit oldotok meg azzal ha egymás hibáira mutogattok ? 

Gaben, látom te már nagyon pikkelsz Teglaafalbanra, állandó jelleggel próbálod őt lejáratni, hidd el én ismerem, és a háttérben nagyon sok mindent tesz az oldalért, és igen egyébként valóban nem illik más hibáit kihangsúlyozni, de te nem tudod hogy Teglaafalban a háttérben mennyi embernek segít, és hogy mennyi mindent tesz az oldalért, és néha besokalhat az ember, és hiába ez a cinizmus a véleményem nem fog megváltozni.

Egy moderátor fő feladata a felhasználók támogatása és az általános segítségnyújtás, és tisztában van vele hogy a legnemesebb feladat mások szolgálata, és Gaben már ne is haragudj, kérlek legközelebb ne ess neki Téglának, egyszerűen olyan cinikus vagy, provokatív, és annyi benned a rossz indulat hogy iszonyat, most komolyan, ha megkérdezném, hogy ezzel a hozzászólásoddal, mit oldottál meg ? Miben segítettél ? vagy mégjobb, inkább kinek segítettél ? Segítettél langolotuznek ? Segítettél Teglanak ? Mert szerintem nem, tettél egy gúnyos megjegyzést.. Látod ez a különbség a Teglaafalban és közted ... , és amikor már tégla az 1000. levelet kapta, hogy de de de miért , amikor ő meg cisnálhatja, én meg nem , szerintem teljesen nyílvánvaló hogy néha besokal, ezzel nincs semmi gond, és felesleges a chatelők létszámára hivatkoznod, mi azon vagyunk hogy egy békés társaságot kovácsoljunk össze, nem szeretem a veszekedéseket, és a főoldalon sem azt szeretném látni, ahogy egymást ócsárolják emberek, ha két embernek problémája van, azt egymás közt beszéljék meg, vagy pedig ne szóljanak egymáshoz, ha nem jutnak dűlűre, és Tégla ilyenkor jön be a képbe, amikor két ember folyamatosan mások előtt ócsárolja egymást (privátban nyugodtan megtehetik, azt nem látják mások), és már ne is haragudj, de én személy szerint nem akarom hogy ebből álljon az oldal, vagy a chat ..

Kislevel 2013-06-28 21:01:01
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Tag

SZERETLEK TITEKET MA IS HOLNAP IS{#biglaugh.png}SORSOTOKAT A SZÍVEMEN VISELEM

Kislevel 2013-06-28 20:02:38
hozzaszolo_kepe

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/22111/zokni_Globo.jpg

Kislevel 2013-06-28 19:33:55
hozzaszolo_kepe

gaben53   ó ezer bocsánat megsértettem őúraságát{#biglaugh.png} google az nem gugle öregem.Hogy én hol mit lógatok rám tartozik,én sem mondom meg mit, hol lógassKirály

Kislevel 2013-06-28 18:39:06
hozzaszolo_kepe

Szercsike , nem vagy abban a helyzetben , hogy nekem bármit is meghatározz.Te csak egyike vagy azon kevés felhasználónak akik ezt a nyílt fórumot  használják.Keress rá mit jelent a fórum( tudod a gugli barátod:D). Szerintem inkább  írogasd  továbbra is a bárgyuságaidat a blogodba. Én elhiszem , hogy  úgy szeretnél élni, de akkor talán  nem itt kéne  lógatnod a lábad , azért tenni is kéne................................ ja , hogy nem érted? nem is tételeztem  fel  rólad , hogy megértsd................szépnapot

Álmodj  királylány ...:)

Kislevel 2013-06-28 18:05:34
hozzaszolo_kepe

gaben53  bölcselkedő gúnyos hozzászólásaidat meg mellőzd.Nem értem miért baj ha egy chaten kicsi a létszám?Vagyunk elegen okostojás{#biglaugh.png}

Kislevel 2013-06-28 17:59:13
hozzaszolo_kepe

KI IRTÁK EGYESEK HA VALAKINEK PROGLÉMÁJA VAN A MÁSIKKAL MÉRT NEM TILCSA. EZT KÉRDEZEM ÉN IS TE MÉRT NEM TILTOTTÁL ?

Kislevel 2013-06-28 17:52:04
hozzaszolo_kepe

langolotuz  látom az oknélküli vádaskodás az megy!Nincs kivétel én is voltam banolva úgy mint bárki más,de te túl lőttél minden határt,más tollával ékeskedni nagyon csúnya dolog.Ha nem tetszik valami tiltsál{#biglaugh.png}

Kislevel 2013-06-28 17:01:00
hozzaszolo_kepe

Hál istennek vannak még normális emberek.

Kislevel 2013-06-28 16:38:16
hozzaszolo_kepe

Látom  zajlik az élet, ......nekem is   az a véleményem , hogy tartassuk be a chat szabályzatot,egyesekkel , kettesek  meg  csinálhatnak akármit.Így lassan   a jóérzésű emberek  elhagyják  ezt a chatet. Mint ahogy   aszobában levő létszám is   bizonyítja , harmadára  csökkent  a felhasználók száma. Na ezen kéne  elgondolkodni...................persze  ki tudja mi a  cél? Lassan annyira lecsökken , hogy  a moderátorok  egymást fogják  moderálni :D. A másik  , nem ildomos  dolog  egy  moderátornak leszólni  egy  hozzászóló helyesírási képességeit.Tapasztalatom  szerint Ttégla úr  sem az MTA  tagja:D. Tudjuk  hogy  rendőr államban élünk , na de , hogy  egy  chat is  arról  szóljon , kit miért  meg , hogy tiltanak.:O:O. Bárki szerint,  ha nem lenne moderátor , lehetne még ennél rosszabb ez a chat?

Egy jó király - egy igazi uralkodó, aki törődik az övéivel - a hatalmát szigorú, de igazságos uralkodásra használja. Legfőképpen és elsősorban a népét szolgálja. Aki nem így tesz... aki azt hiszi, jogosult a hatalomra, aki visszaél vele és önös céljaira használja azt, zsarnok csupán.

Kislevel 2013-06-28 13:48:44
hozzaszolo_kepe

Amúgy nem tőled vártam a választ ,mert a te gondolat meneted ismerem már!!!!!

Kislevel 2013-06-28 11:02:08
hozzaszolo_kepe
Csoportja: jó csoportra vágyó

De fogok válaszolni.

Mindenki egyforma bánásmódot kap! Szercsike ugyanugy repül mint más, ha nem ugy viselkedik. A moderátor munkájának bírálata a chat tulajdonosára vonatkozik.

Semmi nem tiltja, hogy két neved legyen. Csak gondolj bele mekkora balhé volt abból, hogy fiunak néznek, nekem ebbe bele kellett avatkoznom.

Nem tiltottalak, érezd jól magad, de a szoba rendjét ne zavard.

Szerintem inkább a helyesírási szótárt lapozgasd ne itt irogass!

Kislevel 2013-06-28 10:24:38
hozzaszolo_kepe

Csak egy dolog érdekel semmi más, rendben van hogy ki kell dobni az olyan személyeket akik meg boncsák a rendet . 

DEEE  a szercsike mért nem kerül lapátra . Ő viselkedhet igy ?  És az egyik moderátor meg teheti alá a fát hogy jobban ég

jen?Ez így rendjén van?  É s még anyit a szabaályzat hol tiltja azt hogy egy embernek ne lehessen két neve?

Meg hol van az elő irva az hogyha engembántanak , akkor ne védhessem meg magam? Szerintetek igazságos ez? meg el gondolkodhatnátok már azon mért vagyunk ilyen kevesen itt? Szerintem erre senki nem fog válaszolni..

Kislevel 2013-05-30 09:26:58
hozzaszolo_kepe

Kislevel 2013-05-29 23:32:31
hozzaszolo_kepe

Tegla003 kolléga remek versikét írtál. {#clap.gif}{#dance.gif}{#clap2.gif}

Kislevel 2013-05-29 19:39:07
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Adminisztrátor

Hehh Tegla03 látom elvagy :D Azért máskor hagyj ki a költeményeidből :D köszi :D de am jó a vers :D 

Kislevel 2013-05-29 13:42:40
hozzaszolo_kepe

Ha valakinek problémája van a másikkal ott a tiltás gomb,nem kell itt túlbonyolítani semmit,meg ragozgatni a nagy semmit

Kislevel 2013-05-29 12:06:48
hozzaszolo_kepe

MINDEN EMBER mögött van egy történet  van egy
oka annak , hogy ők ilyenek  nem azért ilyenek 
mert ilyenek szeretnének lenni  valami a múltban
történt velük  ami miatt ilyenek lettek  és néha
ezeket lehetetlen helyrehozni

Kislevel 2013-05-29 10:47:27
hozzaszolo_kepe

ha rossz történik veletek,ne csak a dolgokat akarjátok megváltoztatni,hanem a hozzállásotokat  is a dologhoz!

Welcome to Infovip