Belépés
Neved:
Jelszavad:
Megjegyez:
Ip cím ellenőrzés:
Belépés facebookal :

Fórum ==> Általános beszélgetések ==> Ti miért jártok a chat-re?

Kislevel 2011-11-12 11:42:41
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Tag

Aranka néni Lakik a házunkban egy vén banya Soha sincs senkihez egy szép szava De engem utál a legjobban A múltkor is lebaszott marhára Mert az ajtónk elé szart a macskája Már nem kellett sok, hogy lenyomjam Egy undorító, ocsmány lotyó Hozzá képest egy telehányt klotyó Csodaszép tündöklő szivárvány Akkora segge van, mint egy lónak A csöcsei kábé térdig lógnak Nem az a tipikus királylány Refr.: Özvegy Neubauerné Aranka Bírnám, hogy ha fűbe harapna Csúnya, fogatlan vasorrú bába Bottal jár, mert visszeres a lába És volt vele egy szörnyű rémálmom Ez a kövér hájas rettenet Végignyalta a testemet És lovagolt a répámon {#lol.gif} Na én ezért járok ide hogy jókat viháncoljunk

Kislevel 2011-11-08 15:34:06
hozzaszolo_kepe
Csoportja: Kezdő

Hát STORM te egy állat vagy!!!! Annyira röhögtem az yrásodon hogy bejött a család,hogy mi a bajom,mit nevetek ennyir. Szó se róla ez tetszett. Túl vizuális tipus vagyok és elképzeltem a szitut. KIRÁLY vagy!   Hát ige én ezért járok a csetre megelőzöm még Gábor meg nem kérdezi. 

Offline Profile picture Privat uzenet kuldese

Kislevel 2011-09-12 12:13:44
hozzaszolo_kepe

"....Egyik este a haverokkal elvoltam bulizni. Megígértem a feleségemnek, hogy éjfélre itthon leszek ... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az előszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínű felébred, kakukkoltam kilencszer. Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam, hogy 12-kor. Nem látszott felindultnak egyáltalán. Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte, hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tőle hogy miért, így felet: Hát tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer és aztán egy nagyot fingott " ......

{#gathering.gif}  {#lol.gif}{#banghead.gif}

Kislevel 2011-09-09 16:42:40
hozzaszolo_kepe

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/11429/achat.gif{#lol.gif}  {#lol.gif}  {#lol.gif}{#gathering.gif}  http://www.infovip.hu/datastore/user-files/11429/Pni.jpg

Kislevel 2011-08-31 18:09:20
hozzaszolo_kepe

én kulonben azert járok a chatre mert itt vannak a regi barataim akik a docleron voltakNyelvöltés

Kislevel 2011-07-14 19:01:59
hozzaszolo_kepe

SZIA BLUEYES......ENGEM NEM ZAVAR SENKI ITT , MERT OLYAN AKI MEGTEHETNÉ AZ MÉG NEM SZÜLETETT MEG {#biglaugh.png}  ITT ALAPJÁBAN  VÉVE A CHATRŐL BESZÉLEK ÉS NEM BIZONYOS EMBEREKRŐL !!   TUDOD NAGYÍVBEN LESZAROM KI MIT FÍRKÁL  IMMUNIS VAGYOK RÉGÓTA A FASZSÁGOKRA {#biglaugh.png} ÉS NEM VAGYOK AZ A TÍLTOGATÓS FAJTA SZERETEK SZEMBEMENNI A DOLGOKKAL  HA KELL.  A TÍLTÁS AZ A GYÁVÁK KIVÁLTSÁGA  {#biglaugh.png} HÁT ÉLJENEK VELE ŐK ......ENNYIT RÖVIDEN A KOMMENTEDHEZ  !!  

Kislevel 2011-07-14 18:47:48
hozzaszolo_kepe

NEM RÉGEN  MÉG AZON GONDÓLKODTAM ,HOGY  ITT HAGYOM A CHAT VILÁGÁT ...EL LAPOSODOTT -UNALMAS LETT ÉS  1-RE HÜLYÉBB EMBERKÉK TALÁLTAK BE AZ OLDALRA !  ÍGY HÁT NAPOK KÉRDÉSE VOLT  CSAK, HOGY MIKOR SZÁNOM EL MAGAM ( ? ) DE MINT AHOGY A MESÉKBEN IS LENNI SZOKOTT AZ UTOLSÓ PILLANATBAN TALÁLKOZTAM  VALAKIVEL  ITT , AKI AZÓTA NAGYON FONTOS LETT A SZÁMOMRA !!  MINDENT MEGTALÁLTAM BENNE  AMIT MÁR OLYAN RÉGÓTA KERESTEM .....ÍMÁDOM ŐT !!!!! 

....... ÉN MÁR CSAK MIATTA  JÁROK IDE.....

Miért nem hozol akkor ismerősöket a chatre , és egyébként is miért nem tiltod azokat akik zavarnak téged ?

Kislevel 2011-07-13 12:42:29
hozzaszolo_kepe

Kislevel 2011-06-17 23:53:41
hozzaszolo_kepe

Na igen, annak elmegy. Viszont maga az oldalon vannak jo olvasnivalo dolgok. Pl Magazinok, blogok, hirek. Csak egy baj van vele, hogy nem nagyon erdekli az embereket.

Kislevel 2011-06-16 19:37:15
hozzaszolo_kepe
Csoportja: IVIP tag

unalom üzönek elmegy vagy is szeretek bóhockodni ........:)

Kislevel 2011-06-09 06:42:20
hozzaszolo_kepe

Igen is lehet szert tenni hosszútávú barátságra, sőt olykor a szerelem szele is elsúhanhat az eberfia s lánya közelébe:).

Pussz nektek

Kislevel 2011-06-02 15:32:55
hozzaszolo_kepe

Nagyon  egyet értek : Like:D

Kislevel 2011-06-01 17:32:54
hozzaszolo_kepe

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/2559/vorosrozsa.jpg

Csóóóókkkk neked Édes kicsi kijáj jány  ezt neked hoztam az óperencián túlról ahol még a farkasok és éhen halnak olyan mecciről {#biglaugh.png}    De hát nem tudtam neki ellent állni mert olyan cép mint amilyen te vagy ......így hát hamar tedd vázába, mert oda többet vicca nem megyek sárkányokkal hadakotam meg vén banyákkal akik csak a testemet akarták...de nem adtam ám ......{#rungun.gif}mindet lelőttem  bezony ám  {#gathering.gif} Úgy hogy naon vigyi rááááá :)

Lavjúúúúú kicsi Boszi.....{#kissing.gif} {#love.gif}{#love.gif}

Most akkor más ...igaz én már válaszóltam hogy miért az azért......????  de a csökött agyammal eszembe jutott még valami

Tanító bácsi ..én azért szeretek  még idejárni mert van  néha olyan néni -vagy bácsi aki igencsak lelki segítségre szorúl és nem tudom mééé de ők általában megtalálnak az ilyen gondjaikkal  /  lehet én vok ifj . Csernus  ..??   {#lol.gif}  /  van hogy +próbálok valamilyen módon segíteni nekik , és bizony valahól nem rossz érzés  hogy  1 " idegen " ember(ek)ígényt tartanak a véleményemre ....hmm   pedig aztán  ott kint a szobába naon hüle szoktam lenni ....na de hát amit néha olvasok  nem is csodálkozom magamon  XD XD De a lényeg hogy több barátra tettem szert mint ellenségre....akik meg az ellenségeim hát naon nem érdekel mert Ők azok akik szmámomra olyan semmilyen emberkék ......És az QRVÁRA nagy baromság hogy itt nem jöhet létre Hosszú Barátság vagy akár Szerelem .......aki így gondólja akkor ott az Ő készülékében van a hiba {#lol.gif}

Hát ennyi ......Egy kicsit megint hozzátettem ahoz hogy miért ????

És hát persze ami a lényeg  a kijáj jányt  naon ímádom ....{#biglaugh.png}

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/2559/Nemazabarat.jpg

Kislevel 2011-06-01 14:01:37
hozzaszolo_kepe

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/2559/MONIKA.jpg{#thumbsup.gif}  No Comment ...Nézzétek {#gathering.gif} Valahól a chat is ilyen ....ezért is jó itt lenni {#lol.gif}

Kislevel 2011-05-23 10:16:46
hozzaszolo_kepe

Sziaaaaa hercikémmmmm,csokoládés csóóóóókica jó lecc????????{#lol.gif}

Téma adott,úgyis olyan punnyadás van itt mostanság{#thumbsup.gif} Én is lavollakkkkkkkkk{#love.gif}

Kislevel 2011-05-22 20:17:42
hozzaszolo_kepe

Megjöttem édes kicsi kijáj jány ....lesántúlt a lovam és gyalogólnom kellett  :( Hosszú volt az út de megérte  ha kapok  ilyet ???

http://www.infovip.hu/datastore/user-files/2559/csok.jpg{#lol.gif}   vígyázok hogy ne legyen túl nyálas jóóó?????   Nem vagyok én csiga :D:D   Ímádlak...még mindig.{#love.gif}

Holnapi chat téma adott sztem ??:D:D:D 

Kislevel 2011-05-21 10:08:16
hozzaszolo_kepe

herceget???:O van olyan is?:D

Kislevel 2011-05-19 15:05:21
hozzaszolo_kepe

Én meg azért,mert várom a hercegemmmmmmm{#lol.gif}ló nélküli is jóóóóóóóóó,az se lényeg ha nem cőke{#ras.gif}

Kislevel 2011-05-13 23:34:46
hozzaszolo_kepe

Szia! Gábor én ritkán járok fel mert  sokszor fáradt vagyok de ha fent vagyok nézelődök meg a barátaimmal hülyülök :)

Kislevel 2011-05-13 21:46:57
hozzaszolo_kepe

Szia  Angel!  Te   miért  jársz  a csetre?

probáljunk a témára koncentrálni:):):)

Welcome to Infovip